Oktay Kaynarca “Ben Türkiyeliyim” deyince tepkiler gecikmedi! Cerrahpaşalı Halit videosu olay oldu

0

Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerle anılan Oktay Kaynarca, A Para'da yayınlanan Biz Biz programında yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oldu.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Süleyman Çakır rolüyle hatırlanan Oktay Kaynarca, “Ben Türkiyeliyim, Türk milliyetçisiyim” diyerek sosyal medyayı ikiye böldü.

“ŞEHİR MİLLİYETÇİLİĞİNİ SEVMİYORUM”

Ünlü oyuncu programda şunları söyledi: “Şehir milliyetçiliğini sevmiyorum. Kırsal milliyetçiliği seviyorum. Türkiyeliyim. Türk milliyetçisiyim.”

Kaynarca'nın açıklaması kısa sürede sosyal medyada gündem oldu; “Oktay Kaynarca” ismi de X'te “En çok konuşulanlar” listesine girdi. Ardından Cerrahpaşalı Halit de en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Sebebi ise oyuncu Kaynarca'ya tepki gösterenlerin yaptığı bir göndermeydi. Dizide Cerrahpaşalı Halit Süleyman Çakır'ı vurarak öldürmüştür.

GQQFsLKXYAAKu8x

TEPKİLER SONRA AÇIKLAMA YAPTI

Tepkilerin ardından bir açıklama yapan Oktay Kaynarca, şunları söyledi: “Benim için batı, doğu, kuzey, güney aynıdır ve bayrağımın dalgalandığı yer benim memleketimdir. Herkes Türk olmak zorunda değil ama TÜRK olarak ben Türk'üm. Bu topraklarda yaşayan herkese Türkiyeli olduğumu söyletmek için Türkiye'den!!!” Dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
12 saat enkaz altında kaldı ve ailesini kaybetti... Yaşadıkları, liderleri çok etkiledi! 12 saat enkaz altında kaldı ve ailesini kaybetti… Yaşadıkları, liderleri çok etkiledi! “Eğer burada olsalardı…”
Üç kapısı şifreyle mühürlenmiş bir odası var!  O villada hiçbir şey yok... Üç kapısı şifreyle mühürlenmiş bir odası var! O villada hiçbir şey yok…
Rapçiler sözlerine yorum yağmuruna tutuldu! Rapçiler sözlerine yorum yağmuruna tutuldu! “Nişantaşı'ndan Güngören'e gelirken…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking