Acun Ilıcalı, ‘Fenerbahçe’yi batırdı’ dedi, Aziz Yıldırım adeta savaş açtı! Olay yaratan FETÖ ve Adnan Oktar iddiası: Sokağa çıkamaz!Fenerbahçe

0

F.Bahçe'nin başkan adayları Ali Koç ile Aziz YILDIRIM arasındaki kurultay öncesi gerginlik artıyor. Teknik yönetimin 2 yıllık sözleşme imzaladığı yeni teknik direktör Mourinho ile ilgili açık tartışma karşılıklı suçlamalara dönüşürken; “Kavga”ya televizyoncu Acun Ilıcalı da dahil oldu.

Aziz Yıldırım ise önce gazeteci Enver Aysever'in YouTube yayınında, ardından da F.Bahçe Kongresi üyeleriyle yaptığı toplantıda Ilıcalı'ya savaş ilan etti.

AZİZ YILDIRIM: “BAZI LICALI DOMİNİKA'DA 'FETÖ' ÜYELERİNE PASAPORT VERDİ!”

Yıldırım, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Acun Ilıcalı Dominik'te şöyle demişti: 'FETÖ'cülere pasaport veriyordu! Onu aradım. Yapma. Senin için kötü olur.' 'Ben yapıyorum, yapmıyorum' dedim. yap ya da başka bir şey.” Ama bir şey var, o yüzden fazla konuşmayın.

“ADNAN HOCA MESELESİNE GİRERSEM O SOKAK DIŞINA ÇIKAMAZ”

Adnan Hoca'dan bahsetsem bu şekilde dışarı çıkamaz. Adnan Hoca'nın durumunda oturdum onun için polis raporunu okudum. 3 bin 500 sayfa. “Sanıkların yüzde 20'si 'Acun bizi Adnan Hoca'yla tanıştırdı' diyor.”

gfkl

ACUN ILICALI'DAN ÇOK SERT CEVAP

TV 100 yayınına katılan Acun Ilıcalı, Yıldırım'a “çirkin ve zararlı” diyerek yanıt verdi.

jgl

“YILDIRIM JOSE MOURİNHO OLAYI TAMAMEN YALAN”

Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan Ilıcalı, dün akşam TV100'de Candaş Tolga Işık'a konuk oldu. Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına çok sert sözlerle yanıt veren Ilıcalı, şunları söyledi: “Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho ile olayı tam bir yalan. Üç gün görüşemediler, bize ulaşamadılar! Mourinho bizimle görüştükten sonra telefonunu değiştirdi, ama bize ulaşamadılar. dedi.

ghfk

“600 MİLYON EURO KAÇIRDI”

Ilıcalı, sözlerini şöyle tamamladı: “Kulüp, Aziz Yıldırım döneminde 600 milyon euro zarar etti. Aziz Yıldırım'ın kredisi yok. Paranı al git, 600 milyon euro kaybet, sonra gel tekrar başkan ol. Ve daha fazlası.” dahası, mail atmaya devam edin. O günler geride kaldı, insanlarda böyle bir durum var “İnsanlar bunu görmek istemiyor. Burada oturup 600 milyon euronun hesabını vermesini isterim. Aziz Yıldırım'ın böyle bir tartışması olamaz. Ali Koç'la canlı yayında tartışabilirsiniz, bu konuda hiçbir bilgim olmadığını söyleyeceğim” diye devam etti.

hgjfrk

Ilıcalı, Yıldırım'ın F.Bahçe'ye başkan olma isteği nedeniyle kendisini karalamaya çalıştığını ve bu durumun üzücü olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım, F.Bahçe'ye başkan olmayı çok isterdi. Seçimlerden büyük bir yenilgiyle ayrıldı. F.Bahçe'nin başkan olma fikrini karalamaya çalışması bana üzücü geliyor.

İddia skandal niteliğinde. Eğer 35 yıl önceki meseleden bir şeyler çıkarmaya çalışırsa buna art niyet denir. Kötü düşünme. Adnan Hoca konusunu daha önce anlatmıştım. Seninle 35 yıl önce tanıştım. Katıldığım bir sohbetti. Ayrıldığımda 18 yaşındaydım. Ayrılığımızın üzerinden 34 yıl geçti. “34 yıldır görmediğim, hiçbir ilişkimin olmadığı bir adamı bir araya getirmesi komik çünkü o, F.Bahçe'nin başkanı olacak.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aziz Yıldırım ağzını açtı, gözlerini kapadı... Mourinho'dan cevap! Aziz Yıldırım ağzını açtı, gözlerini kapadı… Mourinho'dan cevap! “Benim yüzümden oldu”
Yıldırım listesinden çıktı!  Yıldırım listesinden çıktı! “Oyum Ali Koç'a”
Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı bir kez daha aradı!Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı bir kez daha aradı!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş