Büyükşehir İtfaiyesinden Orman İşletmeye eğitim – EĞİTİM

0

Vatandaşlara 7/24 hizmet veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri olası can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla eğitim ve bilinçlendirme faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Eğitim kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eğitim ve Önleme Müdürlüğü (KOBİTEM) eğitim birimi tarafından Sakarya Orman İşletme Müdürlüğü'ne bağlı personele yüksekte güvenli çalışma eğitimi verildi.

YANGIN EĞİTİM MERKEZİ

Eğitim teorik ve pratik olmak üzere iki aşamada verilmektedir; Yüksekte çalışma, güvenlik düzenlemeleri, alan sınırlaması, düşme durdurma ekipmanları, güvenlik sistemleri, kişisel koruyucu ekipmanlar, ekipman bilgileri, iniş ve çıkış, yatay ve dikey yaşam hatları, merdiven kullanımı gibi birçok konuda bilgilendirme yapıldı. Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde yer alan KOBİTEM tesislerinde gerçekleştirilen eğitimin uygulamalı bölümünde; Kişisel Koruyucu Donanımlar, Düşme Koruması, Yatay ve Dikey Yaşam Hatları, İple İnme ve Tırmanma gibi konular istasyonlar ve simülatörler kullanılarak anlatıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş