YouTube Premium’a gelecek yeni özellikler neler? – Son Dakika Bilim Teknoloji Haberleri

0

YouTube, daha fazla kullanıcının platformda iyi bir deneyim yaşamasını sağlamak için bir dizi özellik duyurdu. Bu özellikler arasında Shorts ve yapay zekaya odaklanan özelliklerin yanı sıra indirme ve görüntüleme deneyimi de yer alıyor.

YOUTUBE PREMIUM İÇİN GELECEK ÖZELLİKLER

Yapay zeka tarafından desteklenen ileri atlama işlevi Bununla kullanıcılar videonun en sevdikleri kısmına kolayca atlayabilirler. Hızlı ileri sarmak için iki kez dokunması gereken kullanıcılar, videodaki en önemli anlara götürülecek. Buradaki önemli anlar yapay zeka ve YouTube izlenme verilerine göre belirleniyor. Bu özellik ABD'deki Android kullanıcılarının kullanımına sunuldu ve gelecekte iOS kullanıcılarının da kullanımına sunulması bekleniyor.

YouTube Shorts izlerken diğer uygulamaları kullanmanıza olanak tanıyan “Resim içinde resim” premium kullanıcılara sunulacak bir diğer özelliktir. Android'e sunulan bu özellik şu anda Android kullanıcılarına sunuluyor.

YouTube Shorts için Akıllı İndirmelerr sunulan başka bir özelliktir. Bu özellik yakın zamanda ortaya çıktı.

Yeniden tasarlanan izleme sayfası Bu sayede kullanıcılar alakalı içeriği daha kolay bulacaktır. Bu bağlamda indirme ve görüntüleme deneyimi de güncelleniyor. Örneğin. 8K'ya kadar izleme imkanı sunan YouTube, kontrol özelliklerini geliştirmek ve erişim sorunlarını çözmek için çalışmalarına devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking